İnsanların daha fazla hayal etmelerini, hayallerindeki kendisi ile
tanışmalarını ve böylece o olabilecekleri konusunda adım atmaları
sürecinde yol arkadaşlığı yapıyorum.

Unutmayın “Herşey hayal ile başlar…”

Ben
Kimim?
melike_kircali_hakkimda

1Kısa Biografim

2011 Yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldum. Bir süre özel sektörde çalıştım. Özel sektörde çalışırken artık işim bana daha fazla keyif vermemekteydi ve yaptığım işten manevi olarak tatmin olmadığım için beni daha fazla yormaktaydı. Bunu fark edince oturup ne yapmak istiyorum diye düşünmeye başladım ve aslında hep hayallerimde olan işle tekrar karşılaştım. Benim için keyifli bir yolculuk bu şekilde başlamış oldu. İlk olarak York Üniversitesinde Davranış Bilimleri eğitimi aldım. Bu eğitim sayesinde Pozitif Psikoloji alanında birçok ders alıp, birçok seminere katılma şansı buldum. Sonrasında, ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından akredite olmuş kurum olan Sola Unitas Coaching Academy’ den Öğrenci ve Kariyer Koçluğunu da içerisinde bulunduran kapsamlı bir eğitim aldım. Aynı zamanda mizaç analizi konusunda İzotomi eğitimi de alarak İzotomi Sertifikalı Analist (ICA) olarak hizmet vermeye başladım. NLP eğitimimi ise International Association of NLP Institutes tarafından onaylı NLP Academy Turkey’ den alarak NLP Practitioner Uzmanlığımı da tamamlamış oldum. Her gün farklı bir şeyler öğrenip keşfetmenin ne kadar kıymetli olduğunu bilip farklı eğitimler almaya devam ediyorum.

2Unutmayın “Herşey hayal ile başlar…”

İnsanların sevdiği işi yapmasının ne kadar önemli olduğunu birebirde tecrübe etmiş biri olarak, kişilerin kendilerini tanıyarak ve mizaçlarının farkında olarak, hayatları boyunca mutlu bir şekilde yapabilecekleri mesleği seçmeleri konusunda yardımcı oluyorum.
Aslında, İnsanların daha fazla hayal etmelerini, hayallerindeki kendisi ile tanışmalarını ve böylece o olabilecekleri konusunda adım atmaları sürecinde yol arkadaşlığı yapıyorum.
Unutmayın “Herşey hayal ile başlar…”